-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Апаратура АС-3С.МШ (або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2020-05-23-000143-c
Джерело фінансування: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства), а у разі виділення фінансування - кошти Державного бюджету України. Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції – українська (відповідно до ст. 21 Закону України «Про публічні закупівлі»)
Торги не відбулися
5 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 25 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 25 000.00 UAH
Період оскарження:
23.05.2020 20:37 - 30.06.2020 00:00
Нічого не знайдено.