-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Пускачі
Тендер Prozorro UA-2017-03-16-000969-a
Торги не відбулися
3 700 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 18 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 18 500.00 UAH
Номер:
fd1cc163cc7d464fa86543c03b1f3eb9
Внутрішній номер закупівлі:
707496
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-03-16-000969-a
Замовник:
ПАТ Лисичанськвугілля
×
-
Код ЄДРПОУ:
32359108
-
Адреса:
93100, Україна, Луганська область, Лисичанськ, вул. Малиновського, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сергієнко Дмитро Валерійович +380994938816 tenderlu@ukr.net http://lisugol.com
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
3 700 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
18 500.00 UAH
Період уточнення:
16.03.2017 16:06 - 23.03.2017 15:11
Період прийому пропозицій:
16.03.2017 16:06 - 02.04.2017 16:11
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пускач АВВ-400/250 ДОМ
Кількість
2 штуки
Період постачання
17.04.2017 - 31.12.2017
Пускач АВВ-250 РМ
Кількість
3 штуки
Період постачання
17.04.2017 - 31.12.2017
Пускач ПВИТ-125 МВ-3
Кількість
2 штуки
Період постачання
17.04.2017 - 31.12.2017
Пускач ПВИТ-250 МВ-3
Кількість
3 штуки
Період постачання
17.04.2017 - 31.12.2017
Пускач ПВИТ -320 МВ-3
Кількість
1 штуки
Період постачання
17.04.2017 - 31.12.2017
Пускач АШТ-П-4
Кількість
3 штуки
Період постачання
17.04.2017 - 31.12.2017
Пускач ПВИТ-80 МР
Кількість
6 штуки
Період постачання
17.04.2017 - 31.12.2017
Апаратура зв’язку АССУ.02, в комплекті
Кількість
1 штуки
Період постачання
17.04.2017 - 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ВК ТЕТЗ-ІНВЕСТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
36893728
-
Контактна особа:
Єлисеєва Дар'я Василівна +380622065959 market@tetz.com.ua http://tetz.com.ua
-
Адреса:
85103, Україна, Донецька область, Костянтинівка, Правобережна, 3
Початкова пропозиція
3 381 954.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 381 954.00 UAH з ПДВ
Документи
30
Скарги
0