-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Система зв’язку та управління АССУ (або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2019-05-27-000460-c
Торги не відбулися
5 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 25 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 25 000.00 UAH
Номер:
aeb06f45cc794c019a820dcd61dd47ed
Внутрішній номер закупівлі:
3409570
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-05-27-000460-c
Замовник:
ПАТ Лисичанськвугілля
×
-
Код ЄДРПОУ:
32359108
-
Додаткова контактна особа:
Боярський Валерій Анатолійович +380505743798
-
Адреса:
93100, Україна, Луганська область, Лисичанськ, вул. Малиновського, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Волик Віта Віталіївна +380676570841 tenderlu@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 000 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
25 000.00 UAH
Період уточнення:
27.05.2019 14:15 - 17.06.2019 14:20
Період прийому пропозицій:
27.05.2019 14:15 - 27.06.2019 14:20
Період прекваліфікації:
з 27.06.2019 14:21
Умови оплати:
поставка товару - 30%
- Подіяпоставка товару
- Розмір30%
- ТипАванс
- Період у днях1 робочі дні
поставка товару - 70%
- Подіяпоставка товару
- Опис70% оплати з моменту повідомлення Продавцем про готовність товару до відвантаження
- Розмір70%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях1 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Система зв’язку та управління АССУ (або еквівалент)
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 31.12.2019