-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Згідно коду ДК 021:2015: 24450000-3 - Агрохімічна продукція: Інсектицидний засіб Тарган OF...×-
Згідно коду ДК 021:2015: 24450000-3 - Агрохімічна продукція: Інсектицидний засіб Тарган OFF порошок/гранули, 50 г – 250 шт.; Інсектицидний засіб Тарган OFF DRY порошок/гранули, 50 г – 500 шт.; Інсектицидний засіб «Захисник - хатка » - клейова пастка від комах – 600 шт.; Родентицидний засіб Капкан – принада № 1 – 48 кг; Родентицидний засіб «Захисник» - клейова пастка від гризунів – 1152 шт.
- ID: UA-2021-11-30-003380-b
- Дата створення : 30.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12777047
ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Згідно коду ДК 021:2015: 24450000-3 - Агрохімічна продукція: Інсектицидний засіб Тарган OF...×-
Згідно коду ДК 021:2015: 24450000-3 - Агрохімічна продукція: Інсектицидний засіб Тарган OFF порошок/гранули, 50 г – 250 шт.; Інсектицидний засіб Тарган OFF DRY порошок/гранули, 50 г – 500 шт.; Інсектицидний засіб «Захисник - хатка » - клейова пастка від комах – 600 шт.; Родентицидний засіб Капкан – принада № 1 – 48 кг; Родентицидний засіб «Захисник» - клейова пастка від гризунів – 1152 шт.
- ID: UA-2021-11-11-012105-a
- Дата створення : 11.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12430973
ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Згідно коду ДК 021:2015: 24450000-3 - Агрохімічна продукція: Інсектицидний засіб Тарган OF...×-
Згідно коду ДК 021:2015: 24450000-3 - Агрохімічна продукція: Інсектицидний засіб Тарган OFF порошок/гранули, 50 г – 250 шт.; Інсектицидний засіб Тарган OFF DRY порошок/гранули, 50 г – 500 шт.; Інсектицидний засіб «Захисник - хатка » - клейова пастка від комах – 600 шт.; Родентицидний засіб Капкан – принада № 1 – 48 кг; Родентицидний засіб «Захисник» - клейова пастка від гризунів – 1152 шт.
- ID: UA-2021-10-25-009764-b
- Дата створення : 25.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12131501
ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Згідно коду ДК 021:2015: 24450000-3 – «Агрохімічна продукція»: Інсектицидний засіб «Захисн...×-
Згідно коду ДК 021:2015: 24450000-3 – «Агрохімічна продукція»: Інсектицидний засіб «Захисник» від тарганів та мурах, гель, шприц/туба 20мл – 200 шт.; Інсектицидний засіб Гель Global (ГЛОБАЛ) від тарганів та мурах, туба, 40 г - 280 шт.; Інсектицидний засіб «Ліквідатор» гель, шприц/туба, 30мл - 300 шт.; Інсектицидний засіб Супер ФАС, гель , шприц, 35мл – 260 шт.; Інсектицидний засіб Тарган OFF DRY порошок/гранули, 50г – 200 шт.; Інсектицидний засіб Ципервіт – 5 л.; Інсектицидний засіб Сольфавіт - 5 л.; Інсектицидний засіб Тетрацин – 5 л.; Інсектицидний засіб Дракер 10.2 - 5 л.; Інсектицидний засіб «Захисник - хатка» - клейова пастка від комах – 300 шт.; Родентицидний засіб Капкан – принада №1 – 42 кг.; Родентицидний засіб «Захисник» -клейова пастка від гризунів – 1152 шт.
- ID: UA-2021-05-24-005234-b
- Дата створення : 24.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10006875
ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Згідно коду ДК 021:2015: 24450000-3 – «Агрохімічна продукція»: Інсектицидний засіб «Захис...×-
Згідно коду ДК 021:2015: 24450000-3 – «Агрохімічна продукція»: Інсектицидний засіб «Захисник» від тарганів та мурах, гель, шприц/туба 20мл – 200 шт.; Інсектицидний засіб Гель Global (ГЛОБАЛ) від тарганів та мурах, туба, 40 г - 280 шт.; Інсектицидний засіб «Ліквідатор» гель, шприц/туба, 30мл - 300 шт.; Інсектицидний засіб Супер ФАС, гель , шприц, 35мл – 260 шт.; Інсектицидний засіб Тарган OFF DRY порошок/гранули, 50г – 200 шт.; Інсектицидний засіб Ципервіт – 5 л.; Інсектицидний засіб Сольфавіт - 5 л.; Інсектицидний засіб Тетрацин – 5 л.; Інсектицидний засіб Дракер 10.2 - 5 л.; Інсектицидний засіб «Захисник - хатка» - клейова пастка від комах – 300 шт.; Родентицидний засіб Капкан – принада №1 – 42 кг.; Родентицидний засіб «Захисник» -клейова пастка від гризунів – 1152 шт.
- ID: UA-2021-04-26-003389-c
- Дата створення : 26.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9678030
ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Згідно коду ДК 021:2015: 24450000-3 – «Агрохімічна продукція»: Інсектицидний засіб «Захис...×-
Згідно коду ДК 021:2015: 24450000-3 – «Агрохімічна продукція»: Інсектицидний засіб «Захисник» від тарганів та мурах, гель, шприц/туба 20мл – 200 шт.; Інсектицидний засіб Гель Global (ГЛОБАЛ) від тарганів та мурах, туба, 40 г - 280 шт.; Інсектицидний засіб «Ліквідатор» гель, шприц/туба, 30мл - 300 шт.; Інсектицидний засіб Супер ФАС, гель , шприц, 35мл – 260 шт.; Інсектицидний засіб Тарган OFF DRY порошок/гранули, 50г – 200 шт.; Інсектицидний засіб Ципервіт – 5 л.; Інсектицидний засіб Сольфавіт - 5 л.; Інсектицидний засіб Тетрацин – 5 л.; Інсектицидний засіб Дракер 10.2 - 5 л.; Інсектицидний засіб «Захисник - хатка» - клейова пастка від комах – 300 шт.; Родентицидний засіб Капкан – принада №1 – 42 кг.; Родентицидний засіб «Захисник» -клейова пастка від гризунів – 1152 шт.
- ID: UA-2021-04-08-002160-a
- Дата створення : 08.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9424906
ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Згідно коду ДК 021:2015: 24450000-3 – «Агрохімічна продукція» (код за НК 024:2019 «Класифі...×-
Згідно коду ДК 021:2015: 24450000-3 – «Агрохімічна продукція» (код за НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів»): Хлорантоін (1 кг) (47631 - засіб дезінфікуючий для медичних виробів) - 220 кг.
- ID: UA-2021-02-16-001330-a
- Дата створення : 16.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8628809
ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
24450000-3 - Агрохімічна продукція- ID: UA-2020-12-21-000846-a
- Дата створення : 21.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7881198
ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
24450000-3 - Агрохімічна продукція- ID: UA-2020-12-18-000984-b
- Дата створення : 18.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7843633
ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
24450000-3 - Агрохімічна продукція- ID: UA-2020-12-17-001911-b
- Дата створення : 17.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7813106
ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Згідно коду ДК 021:2015: 24450000-3 – «Агрохімічна продукція» (код за НК 024:2019 «Класиф...×-
Згідно коду ДК 021:2015: 24450000-3 – «Агрохімічна продукція» (код за НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів»): АХД 2000 експрес (250 мл) (41550 Дезінфікуючі засоби для рук) – 17 шт.; АХД 2000 експрес (5 л) (41550 Дезінфікуючі засоби для рук) – 14 шт.; Кутасепт Ф (1 л) (41550 Дезінфікуючі засоби для рук) – 6 шт.; Септональ (1 л) (41550 Дезінфікуючі засоби для рук) – 16 шт.
- ID: UA-2020-11-20-012913-c
- Дата створення : 20.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7314212
ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Згідно коду ДК 021:2015: 24450000-3 – «Агрохімічна продукція» (код за НК 024:2019 «Класиф...×-
Згідно коду ДК 021:2015: 24450000-3 – «Агрохімічна продукція» (код за НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів»): АХД 2000 експрес (250 мл) (41550 Дезінфікуючі засоби для рук) – 17 шт.; АХД 2000 експрес (5 л) (41550 Дезінфікуючі засоби для рук) – 14 шт.; Кутасепт Ф (1 л) (41550 Дезінфікуючі засоби для рук) – 6 шт.; Септональ (1 л) (41550 Дезінфікуючі засоби для рук) – 16 шт.
- ID: UA-2020-10-26-002396-c
- Дата створення : 26.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6894554
ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Агрохімічна продукція- ID: UA-2020-07-03-000281-b
- Дата створення : 03.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5464854
ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Агрохімічна продукція: Дезінфікуючий засіб для інструментів та обладнання - Серветки для д...×-
Агрохімічна продукція: Дезінфікуючий засіб для інструментів та обладнання - Серветки для дезинфекції (125 шт/уп) (58077 Протирання дезінфекції медичного пристрою) - 25 упаковок.
- ID: UA-2020-06-02-003134-b
- Дата створення : 02.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5144373
ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Агрохімічна продукція- ID: UA-2020-03-30-000903-a
- Дата створення : 30.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4729005
ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -