-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Згідно коду ДК 021:2015: 24450000-3 - Агрохімічна продукція: Інсектицидний засіб Тарган OFF порошок/гранули, 50 г – 250 шт.; Інсектицидний засіб Тарган OFF DRY порошок/гранули, 50 г – 500 шт.; Інсектицидний засіб «Захисник - хатка » - клейова пастка від комах – 600 шт.; Родентицидний засіб Капкан – принада № 1 – 48 кг; Родентицидний засіб «Захисник» - клейова пастка від гризунів – 1152 шт.
Тендер Prozorro UA-2021-11-30-003380-b
Згідно коду ДК 021:2015: 24450000-3 - Агрохімічна продукція: Інсектицидний засіб Тарган OFF порошок/гранули, 50 г – 250 шт.; Інсектицидний засіб Тарган OFF DRY порошок/гранули, 50 г – 500 шт.; Інсектицидний засіб «Захисник - хатка » - клейова пастка від комах – 600 шт.; Родентицидний засіб Капкан – принада № 1 – 48 кг; Родентицидний засіб «Захисник» - клейова пастка від гризунів – 1152 шт.
Завершена
27 947.40
UAH з ПДВ
Номер:
c2dc1c0e23b9412d9243d7931e597c60
Внутрішній номер закупівлі:
12777047
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-30-003380-b
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА «ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ» в особі МАРІУПОЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ФІЛІЇ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ «ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
38531956
-
Адреса:
87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахчіванджи, буд. 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Терещенко Володимир Миколайович 380629533628 lcmariupol@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування:
Було двічі відмінено процедуру відкритих торгів тому що на участь у торгах було подано менше двох тендерних пропозицій, відповідно до оголошень № UA-2021-10-25-009764-b від 25.10.2021 року та № UA-2021-11-11-012105-a від 11.11.2021 року.
Очікувана вартість:
27 947.40 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Інсектицидний засіб Тарган OFF порошок/гранули, 50 г
Кількість
250 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Інсектицидний засіб Тарган OFF DRY порошок/гранули, 50 г
Кількість
500 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Інсектицидний засіб «Захисник - хатка » - клейова пастка від комах
Кількість
600 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Родентицидний засіб Капкан – принада № 1
Кількість
48 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Родентицидний засіб «Захисник» - клейова пастка від гризунів – 1152 шт.
Кількість
1152 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЕТУАЛЬ-ДЕЗ"
Оскарження: 30.11.2021 14:02 - 11.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40122791
-
Контактна особа:
Полуектова Ліліана Миколаївна +380507122832 etualdez@ukr.net
-
Адреса:
71100, Україна, Запорізька область, Бердянськ, Орджонікідзе, буд. 70-в
Оскарження: 30.11.2021 14:02 - 11.12.2021 00:00
Ціна пропозиції
27 947.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.11.2021 14:02
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
ff26b581e1f64ac2b62190b7150db1bc
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-30-003380-b-c1
Постачальник:
ТОВ "ЕТУАЛЬ-ДЕЗ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40122791
-
Контактна особа:
Полуектова Ліліана Миколаївна +380507122832 etualdez@ukr.net
-
Адреса:
71100, Україна, Запорізька область, Бердянськ, Орджонікідзе, буд. 70-в
Номер договору:
0090/1
Сума договору:
27 947.40 UAH з ПДВ
Сума договору:
23 289.50 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
13.12.2021 00:00
Статус:
Виконаний