• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Згідно коду ДК 021:2015: 24450000-3 - Агрохімічна продукція: Інсектицидний засіб Тарган OFF порошок/гранули, 50 г – 250 шт.; Інсектицидний засіб Тарган OFF DRY порошок/гранули, 50 г – 500 шт.; Інсектицидний засіб «Захисник - хатка » - клейова пастка від комах – 600 шт.; Родентицидний засіб Капкан – принада № 1 – 48 кг; Родентицидний засіб «Захисник» - клейова пастка від гризунів – 1152 шт.

Згідно коду ДК 021:2015: 24450000-3 - Агрохімічна продукція: Інсектицидний засіб Тарган OFF порошок/гранули, 50 г – 250 шт.; Інсектицидний засіб Тарган OFF DRY порошок/гранули, 50 г – 500 шт.; Інсектицидний засіб «Захисник - хатка » - клейова пастка від комах – 600 шт.; Родентицидний засіб Капкан – принада № 1 – 48 кг; Родентицидний засіб «Захисник» - клейова пастка від гризунів – 1152 шт.

Торги не відбулися

28 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 140.00 UAH
Номер: 65789640ff4a4feebd1728180ce8a2af
Внутрішній номер закупівлі: 12430973
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-11-11-012105-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА «ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ» в особі МАРІУПОЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ФІЛІЇ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ «ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ»
Контактна особа: Терещенко Володимир Миколайович 380629533628 lcmariupol@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 28 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 140.00 UAH
Період уточнення: 11.11.2021 15:16 - 19.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 11.11.2021 15:16 - 29.11.2021 12:00
Аукціон: з 30.11.2021 14:10
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Інсектицидний засіб Тарган OFF порошок/гранули, 50 г
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 250 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахчіванджи, буд. 57 На карті
Інсектицидний засіб Тарган OFF DRY порошок/гранули, 50 г
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 500 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахчіванджи, буд. 57 На карті
Інсектицидний засіб «Захисник - хатка » - клейова пастка від комах
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 600 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахчіванджи, буд. 57 На карті
Родентицидний засіб Капкан – принада № 1
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 48 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахчіванджи, буд. 57 На карті
Родентицидний засіб «Захисник» - клейова пастка від гризунів
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 1152 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахчіванджи, буд. 57 На карті