-
Відкриті торги
-
КЕП
Агрохімічна продукція
Оголошено тендер
28 000.00
UAH
Номер:
b2f58938a0c543f487f48e4e765e252f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-11-11-003118-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА «ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ» в особі МАРІУПОЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ФІЛІЇ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ «ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
38531956
-
Адреса:
87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахчіванджи, буд. 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА «ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ» в особі МАРІУПОЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ФІЛІЇ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ «ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
38531956
-
Адреса:
87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахчіванджи, буд. 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
28 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Агрохімічна продукція
Примітки:
Внесення змін до річного плану згідно протоколу № 304 від 11.11.2021 р.
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
24450000-3 Агрохімічна продукція
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
11.11.2021 13:11
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Інсектицидний засіб Тарган OFF порошок/гранули, 50 г
Кількість
250 штуки
Період постачання
(не задано)
Інсектицидний засіб Тарган OFF DRY порошок/гранули, 50 г
Кількість
500 штуки
Період постачання
(не задано)
Інсектицидний засіб «Захисник - хатка » - клейова пастка від комах
Кількість
600 штуки
Період постачання
(не задано)
Родентицидний засіб Капкан – принада № 1
Кількість
48 кілограм
Період постачання
(не задано)
Родентицидний засіб «Захисник» - клейова пастка від гризунів
Кількість
1152 штуки
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума28 000.00 UAH