-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Згідно коду ДК 021:2015: 24450000-3 - Агрохімічна продукція: Інсектицидний засіб Тарган OFF порошок/гранули, 50 г – 250 шт.; Інсектицидний засіб Тарган OFF DRY порошок/гранули, 50 г – 500 шт.; Інсектицидний засіб «Захисник - хатка » - клейова пастка від комах – 600 шт.; Родентицидний засіб Капкан – принада № 1 – 48 кг; Родентицидний засіб «Захисник» - клейова пастка від гризунів – 1152 шт.
Тендер Prozorro UA-2021-10-25-009764-b
Згідно коду ДК 021:2015: 24450000-3 - Агрохімічна продукція: Інсектицидний засіб Тарган OFF порошок/гранули, 50 г – 250 шт.; Інсектицидний засіб Тарган OFF DRY порошок/гранули, 50 г – 500 шт.; Інсектицидний засіб «Захисник - хатка » - клейова пастка від комах – 600 шт.; Родентицидний засіб Капкан – принада № 1 – 48 кг; Родентицидний засіб «Захисник» - клейова пастка від гризунів – 1152 шт.
Торги не відбулися
28 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 140.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 140.00 UAH
Номер:
c61df49929274c91a80cab8b88f38ff8
Внутрішній номер закупівлі:
12131501
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-25-009764-b
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА «ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ» в особі МАРІУПОЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ФІЛІЇ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ «ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
38531956
-
Адреса:
87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахчіванджи, буд. 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Терещенко Володимир Миколайович 380629533628 lcmariupol@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
28 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
140.00 UAH
Період уточнення:
25.10.2021 14:57 - 01.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
25.10.2021 14:57 - 11.11.2021 12:00
Аукціон:
з 12.11.2021 12:03
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Інсектицидний засіб Тарган OFF порошок/гранули, 50 г
Кількість
250 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Інсектицидний засіб Тарган OFF DRY порошок/гранули, 50 г
Кількість
500 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Інсектицидний засіб «Захисник - хатка » - клейова пастка від комах
Кількість
600 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Родентицидний засіб Капкан – принада № 1
Кількість
48 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Родентицидний засіб «Захисник» - клейова пастка від гризунів
Кількість
1152 штуки
Період постачання
до 31.12.2021