-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Згідно коду ДК 021:2015: 24450000-3 - Агрохімічна продукція: Інсектицидний засіб Тарган OFF порошок/гранули, 50 г – 250 шт.; Інсектицидний засіб Тарган OFF DRY порошок/гранули, 50 г – 500 шт.; Інсектицидний засіб «Захисник - хатка » - клейова пастка від комах – 600 шт.; Родентицидний засіб Капкан – принада № 1 – 48 кг; Родентицидний засіб «Захисник» - клейова пастка від гризунів – 1152 шт.
Тендер Prozorro UA-2021-10-25-009764-b
Згідно коду ДК 021:2015: 24450000-3 - Агрохімічна продукція: Інсектицидний засіб Тарган OFF порошок/гранули, 50 г – 250 шт.; Інсектицидний засіб Тарган OFF DRY порошок/гранули, 50 г – 500 шт.; Інсектицидний засіб «Захисник - хатка » - клейова пастка від комах – 600 шт.; Родентицидний засіб Капкан – принада № 1 – 48 кг; Родентицидний засіб «Захисник» - клейова пастка від гризунів – 1152 шт.
Торги не відбулися
28 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 140.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 140.00 UAH
Період уточнення:
25.10.2021 14:57 - 01.11.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим