• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Згідно коду ДК 021:2015: 24450000-3 – «Агрохімічна продукція»: Інсектицидний засіб «Захисник» від тарганів та мурах, гель, шприц/туба 20мл – 200 шт.; Інсектицидний засіб Гель Global (ГЛОБАЛ) від тарганів та мурах, туба, 40 г - 280 шт.; Інсектицидний засіб «Ліквідатор» гель, шприц/туба, 30мл - 300 шт.; Інсектицидний засіб Супер ФАС, гель , шприц, 35мл – 260 шт.; Інсектицидний засіб Тарган OFF DRY порошок/гранули, 50г – 200 шт.; Інсектицидний засіб Ципервіт – 5 л.; Інсектицидний засіб Сольфавіт - 5 л.; Інсектицидний засіб Тетрацин – 5 л.; Інсектицидний засіб Дракер 10.2 - 5 л.; Інсектицидний засіб «Захисник - хатка» - клейова пастка від комах – 300 шт.; Родентицидний засіб Капкан – принада №1 – 42 кг.; Родентицидний засіб «Захисник» -клейова пастка від гризунів – 1152 шт.

Згідно коду ДК 021:2015: 24450000-3 – «Агрохімічна продукція»: Інсектицидний засіб «Захисник» від тарганів та мурах, гель, шприц/туба 20мл – 200 шт.; Інсектицидний засіб Гель Global (ГЛОБАЛ) від тарганів та мурах, туба, 40 г - 280 шт.; Інсектицидний засіб «Ліквідатор» гель, шприц/туба, 30мл - 300 шт.; Інсектицидний засіб Супер ФАС, гель , шприц, 35мл – 260 шт.; Інсектицидний засіб Тарган OFF DRY порошок/гранули, 50г – 200 шт.; Інсектицидний засіб Ципервіт – 5 л.; Інсектицидний засіб Сольфавіт - 5 л.; Інсектицидний засіб Тетрацин – 5 л.; Інсектицидний засіб Дракер 10.2 - 5 л.; Інсектицидний засіб «Захисник - хатка» - клейова пастка від комах – 300 шт.; Родентицидний засіб Капкан – принада №1 – 42 кг.; Родентицидний засіб «Захисник» -клейова пастка від гризунів – 1152 шт.

Торги не відбулися

51 065.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 255.32 UAH
Номер: 8a39876ee49449f3a73d0d0dd30fb4b8
Внутрішній номер закупівлі: 9424906
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-04-08-002160-a   
Замовник: Державна установа "Донецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" в особі Маріупольської міської філії Державної установи "Донецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України"
Контактна особа: Терещенко Володимир Миколайович lcmariupol@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 51 065.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 255.32 UAH
Період уточнення: 08.04.2021 11:50 - 16.04.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 08.04.2021 11:50 - 26.04.2021 12:00
Аукціон: з 27.04.2021 12:07
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Інсектицидний засіб «Захисник» від тарганів та мурах, гель, шприц/туба 20мл
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 200 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахчіванджи, 57 На карті
Інсектицидний засіб Гель Global (ГЛОБАЛ) від тарганів та мурах, туба, 40 г
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 280 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахчіванджи, 57 На карті
Інсектицидний засіб «Ліквідатор» гель, шприц/туба, 30мл
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 300 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахчіванджи, 57 На карті
Інсектицидний засіб Супер ФАС, гель , шприц, 35мл
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 260 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахчіванджи, 57 На карті
Інсектицидний засіб Тарган OFF DRY порошок/гранули, 50г
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 200 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахчіванджи, 57 На карті
Інсектицидний засіб Ципервіт
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 5 літр
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахчіванджи, 57 На карті
Інсектицидний засіб Сольфавіт
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 5 літр
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахчіванджи, 57 На карті
Інсектицидний засіб Тетрацин
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 5 літр
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахчіванджи, 57 На карті
Інсектицидний засіб Дракер 10.2
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 5 літр
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахчіванджи, буд. 57 На карті
Інсектицидний засіб «Захисник - хатка» - клейова пастка від комах
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 300 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахчіванджи, буд. 57 На карті
Родентицидний засіб Капкан – принада №1
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 42 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахчіванджи, буд. 57 На карті
Родентицидний засіб «Захисник» -клейова пастка від гризунів
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 1152 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахчіванджи, буд. 57 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЕТУАЛЬ-ДЕЗ"
Початкова пропозиція 47 761.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
47 761.80 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги 10
Документи 100
Скарги 0