• Відкриті торги
  • КЕП

Агрохімічна продукція

Оголошено тендер

51 065.00 UAH
Номер: b45e3b5ef65e4d3ab4d0f7bd948ddf49
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-04-08-001536-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Державна установа "Донецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" в особі Маріупольської міської філії Державної установи "Донецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України"
Замовник: Державна установа "Донецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" в особі Маріупольської міської філії Державної установи "Донецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України"
Очікувана вартість: 51 065.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Агрохімічна продукція
Примітки: Внесення змін до річного плану згідно протоколу № 55 від 08.04.2021 р.
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 08.04.2021 11:04

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Інсектицидний засіб «Захисник» від тарганів та мурах, гель, шприц/туба 20мл
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 200 штуки
Період постачання (не задано)
Інсектицидний засіб Гель Global (ГЛОБАЛ) від тарганів та мурах, туба, 40 г
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 280 штуки
Період постачання (не задано)
Інсектицидний засіб «Ліквідатор» гель, шприц/туба, 30мл
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 300 штуки
Період постачання (не задано)
Інсектицидний засіб Супер ФАС, гель , шприц, 35мл
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 260 штуки
Період постачання (не задано)
Інсектицидний засіб Тарган OFF DRY порошок/гранули, 50г
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 200 штуки
Період постачання (не задано)
Інсектицидний засіб Ципервіт
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 5 літр
Період постачання (не задано)
Інсектицидний засіб Сольфавіт
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 5 літр
Період постачання (не задано)
Інсектицидний засіб Тетрацин
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 5 літр
Період постачання (не задано)
Інсектицидний засіб Дракер 10.2
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 5 літр
Період постачання (не задано)
Інсектицидний засіб «Захисник - хатка» - клейова пастка від комах
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 300 штуки
Період постачання (не задано)
Родентицидний засіб Капкан – принада №1
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 42 кілограм
Період постачання (не задано)
Родентицидний засіб «Захисник» - клейова пастка від гризунів
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 1152 штуки
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума51 065.00 UAH