-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Згідно коду ДК 021:2015: 24450000-3 – «Агрохімічна продукція» (код за НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів»): АХД 2000 експрес (250 мл) (41550 Дезінфікуючі засоби для рук) – 17 шт.; АХД 2000 експрес (5 л) (41550 Дезінфікуючі засоби для рук) – 14 шт.; Кутасепт Ф (1 л) (41550 Дезінфікуючі засоби для рук) – 6 шт.; Септональ (1 л) (41550 Дезінфікуючі засоби для рук) – 16 шт.
Тендер Prozorro UA-2020-11-20-012913-c
Згідно коду ДК 021:2015: 24450000-3 – «Агрохімічна продукція» (код за НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів»): АХД 2000 експрес (250 мл) (41550 Дезінфікуючі засоби для рук) – 17 шт.; АХД 2000 експрес (5 л) (41550 Дезінфікуючі засоби для рук) – 14 шт.; Кутасепт Ф (1 л) (41550 Дезінфікуючі засоби для рук) – 6 шт.; Септональ (1 л) (41550 Дезінфікуючі засоби для рук) – 16 шт.
Торги не відбулися
32 550.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 162.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 162.75 UAH
Номер:
925b8dc16e074981b9cf14784c071ca3
Внутрішній номер закупівлі:
7314212
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-20-012913-c
Замовник:
Державна установа "Донецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" в особі Маріупольської міської філії Державної установи "Донецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38531956
-
Адреса:
87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахчіванджи, 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Терещенко Володимир Миколайович lcmariupol@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
32 550.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
162.75 UAH
Період уточнення:
20.11.2020 15:53 - 27.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
20.11.2020 15:53 - 07.12.2020 12:00
Аукціон:
08.12.2020 14:57 - 08.12.2020 15:18
Період кваліфікації:
08.12.2020 15:18 - 10.12.2020 10:51
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
АХД 2000 експрес (250 мл) (41550 Дезінфікуючі засоби для рук)
Кількість
17 штуки
Період постачання
до 24.12.2020
АХД 2000 експрес (5 л) (41550 Дезінфікуючі засоби для рук)
Кількість
14 штуки
Період постачання
до 24.12.2020
Кутасепт Ф (1 л) (41550 Дезінфікуючі засоби для рук)
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 24.12.2020
Септональ (1 л) (41550 Дезінфікуючі засоби для рук)
Кількість
16 штуки
Період постачання
до 24.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Початкова пропозиція
15 676.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
15 676.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
10.12.2020 10:48
Документи
13
Скарги
0
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ Давидова Тетяна Миколаївна
Оскарження: 10.12.2020 10:51 - 21.12.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2175108801
-
Контактна особа:
Тетяна Миколаївна Давидава 380995305910 0995305910@UKR.NET
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, 49000, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, вул.Ковалевської Софії, будинок 77, квартира 14
Оскарження: 10.12.2020 10:51 - 21.12.2020 00:00
Початкова пропозиція
30 550.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
30 550.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
10.12.2020 10:51
Документи
14
Скарги
0