• Відкриті торги
  • КЕП

Агрохімічна продукція

Оголошено тендер

32 550.00 UAH
Номер: d704b21652804ee7a2b24ffbdb79e540
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-11-20-012002-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Державна установа "Донецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" в особі Маріупольської міської філії Державної установи "Донецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України"
Замовник: Державна установа "Донецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" в особі Маріупольської міської філії Державної установи "Донецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України"
Очікувана вартість: 32 550.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Агрохімічна продукція
Примітки: Внесення змін до річного плану згідно протоколу № 215 від 20. 11. 2020 р.
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 20.11.2020 15:41

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
АХД 2000 експрес (250 мл) (41550 Дезінфікуючі засоби для рук)
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 17 штуки
Період постачання (не задано)
АХД 2000 експрес (5 л) (41550 Дезінфікуючі засоби для рук)
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 14 штуки
Період постачання (не задано)
Кутасепт Ф (1 л) (41550 Дезінфікуючі засоби для рук)
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 6 штуки
Період постачання (не задано)
Септональ (1 л) (41550 Дезінфікуючі засоби для рук) – 16 шт.
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 16 штуки
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума32 550.00 UAH