• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Згідно коду ДК 021:2015: 24450000-3 – «Агрохімічна продукція»: Інсектицидний засіб «Захисник» від тарганів та мурах, гель, шприц/туба 20мл – 200 шт.; Інсектицидний засіб Гель Global (ГЛОБАЛ) від тарганів та мурах, туба, 40 г - 280 шт.; Інсектицидний засіб «Ліквідатор» гель, шприц/туба, 30мл - 300 шт.; Інсектицидний засіб Супер ФАС, гель , шприц, 35мл – 260 шт.; Інсектицидний засіб Тарган OFF DRY порошок/гранули, 50г – 200 шт.; Інсектицидний засіб Ципервіт – 5 л.; Інсектицидний засіб Сольфавіт - 5 л.; Інсектицидний засіб Тетрацин – 5 л.; Інсектицидний засіб Дракер 10.2 - 5 л.; Інсектицидний засіб «Захисник - хатка» - клейова пастка від комах – 300 шт.; Родентицидний засіб Капкан – принада №1 – 42 кг.; Родентицидний засіб «Захисник» -клейова пастка від гризунів – 1152 шт.

Згідно коду ДК 021:2015: 24450000-3 – «Агрохімічна продукція»: Інсектицидний засіб «Захисник» від тарганів та мурах, гель, шприц/туба 20мл – 200 шт.; Інсектицидний засіб Гель Global (ГЛОБАЛ) від тарганів та мурах, туба, 40 г - 280 шт.; Інсектицидний засіб «Ліквідатор» гель, шприц/туба, 30мл - 300 шт.; Інсектицидний засіб Супер ФАС, гель , шприц, 35мл – 260 шт.; Інсектицидний засіб Тарган OFF DRY порошок/гранули, 50г – 200 шт.; Інсектицидний засіб Ципервіт – 5 л.; Інсектицидний засіб Сольфавіт - 5 л.; Інсектицидний засіб Тетрацин – 5 л.; Інсектицидний засіб Дракер 10.2 - 5 л.; Інсектицидний засіб «Захисник - хатка» - клейова пастка від комах – 300 шт.; Родентицидний засіб Капкан – принада №1 – 42 кг.; Родентицидний засіб «Захисник» -клейова пастка від гризунів – 1152 шт.

Завершена

47 761.80 UAH з ПДВ
Номер: 5991249ee8604d989a6a100ffecc61f1
Внутрішній номер закупівлі: 10006875
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-05-24-005234-b   
Замовник: Державна установа "Донецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" в особі Маріупольської міської філії Державної установи "Донецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України"
Контактна особа: Терещенко Володимир Миколайович lcmariupol@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування: Було двічі відмінено процедуру відкритих торгів по предмету: код за ДК 021:2015 - 24450000-3 – «Агрохімічна продукція» тому що на участь у торгах було подано менше двох тендерних пропозицій, відповідно до оголошень № № UA-2021-04-08-002160-a від 08.04.2021 року та UA-2021-04-26-003389-c від 26.04.2021 року.
Очікувана вартість: 47 761.80 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Інсектицидний засіб «Захисник» від тарганів та мурах, гель, шприц/туба 20мл
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 200 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахчіванджи, 57 На карті
Інсектицидний засіб Гель Global (ГЛОБАЛ) від тарганів та мурах, туба, 40 г
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 280 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахчіванджи, 57 На карті
Інсектицидний засіб «Ліквідатор» гель, шприц/туба, 30мл
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 300 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахчіванджи, 57 На карті
Інсектицидний засіб Супер ФАС, гель , шприц, 35мл
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 260 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахчіванджи, 57 На карті
Інсектицидний засіб Тарган OFF DRY порошок/гранули, 50г
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 200 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахчіванджи, 57 На карті
Інсектицидний засіб Ципервіт
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 5 літр
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахчіванджи, 57 На карті
Інсектицидний засіб Сольфавіт
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 5 літр
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахчіванджи, 57 На карті
Інсектицидний засіб Тетрацин
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 5 літр
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахчіванджи, 57 На карті
Інсектицидний засіб Дракер 10.2
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 5 літр
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахчіванджи, 57 На карті
Інсектицидний засіб «Захисник - хатка» - клейова пастка від комах
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 300 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахчіванджи, 57 На карті
Родентицидний засіб Капкан – принада №1
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 42 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахчіванджи, 57 На карті
Родентицидний засіб «Захисник» - клейова пастка від гризунів
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 1152 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахчіванджи, 57 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЕТУАЛЬ-ДЕЗ"

Оскарження: 24.05.2021 11:59 - 04.06.2021 00:00
Ціна пропозиції 47 761.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.05.2021 11:59
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 2e079bf92a894c368a062584a1696842
Ідентифікатор договору: UA-2021-05-24-005234-b-b1
Постачальник: ТОВ "ЕТУАЛЬ-ДЕЗ"
Номер договору: 0090
Сума договору: 47 761.80 UAH з ПДВ
Сума договору: 39 801.50 UAH без ПДВ
Період дії договору: до 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 04.06.2021 08:25
Статус:
Виконаний
pdf
Договір 0090.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s