• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Згідно коду ДК 021:2015: 24450000-3 – «Агрохімічна продукція» (код за НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів»): Хлорантоін (1 кг) (47631 - засіб дезінфікуючий для медичних виробів) - 220 кг.

Згідно коду ДК 021:2015: 24450000-3 – «Агрохімічна продукція» (код за НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів»): Хлорантоін (1 кг) (47631 - засіб дезінфікуючий для медичних виробів) - 220 кг.

Завершена

85 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 425.00 UAH
Номер: 72ec6ad81a494abdbbba18b8dc9328d6
Внутрішній номер закупівлі: 8628809
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-02-16-001330-a   
Замовник: Державна установа "Донецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" в особі Маріупольської міської філії Державної установи "Донецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України"
Контактна особа: Терещенко Володимир Миколайович lcmariupol@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 85 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 425.00 UAH
Період уточнення: 16.02.2021 09:26 - 22.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 16.02.2021 09:26 - 04.03.2021 12:00
Аукціон: 05.03.2021 13:26 - 05.03.2021 14:05
Період кваліфікації: 05.03.2021 14:05 - 12.03.2021 13:29
Період завантаження договору: 12.03.2021 13:29 - 01.04.2021 13:29
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хлорантоін (1 кг) (47631 - засіб дезінфікуючий для медичних виробів)
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 220 кілограм
Період постачання до 20.12.2021
Місце постачання 87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахчіванджи, 57 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Фартунат"

Оскарження: 11.03.2021 11:40 - 22.03.2021 00:00
Виявлена аномально низька ціна пропозиції
Початкова пропозиція 61 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
25 410.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
11.03.2021 11:40
Відповіді на вимоги 10
Документи 27
Скарги 0
ТОВ "ПАРСЕК"

Оскарження: 12.03.2021 13:29 - 23.03.2021 00:00
Початкова пропозиція 55 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
55 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.03.2021 13:29
Відповіді на вимоги 10
Документи 15
Скарги 0
ФОП "Гонта Юрій Дмитрович"
Початкова пропозиція 72 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
72 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 9
Скарги 0
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ РАДОШЕВСЬКА ГАННА ОЛЕКСАНДРІВНА
Початкова пропозиція 83 556.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
83 556.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 8
Скарги 0
ФОП Іщенко Тетяна Анатоліївна
Початкова пропозиція 84 700.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
84 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 7
Скарги 0

Контракти

Номер: c81ad0eda74049baba023f3362c5e659
Ідентифікатор договору: UA-2021-02-16-001330-a-b1
Постачальник: ТОВ "ПАРСЕК"
Номер договору: 040321
Сума договору: 55 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: до 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 31.03.2021 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір 040321.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s