• Відкриті торги
  • КЕП

Згідно коду ДК 021:2015: 24450000-3 – «Агрохімічна продукція» (код за НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів»): Хлорантоін (1 кг) (47631 - засіб дезінфікуючий для медичних виробів) - 220 кг.

55 000.00 UAH без ПДВ
Номер: c81ad0eda74049baba023f3362c5e659
Ідентифікатор договору: UA-2021-02-16-001330-a-b1
Замовник: Державна установа "Донецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" в особі Маріупольської міської філії Державної установи "Донецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України"
Постачальник: ТОВ "ПАРСЕК"
Класифікатор ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Номер договору: 040321
Дата підписання: 31.03.2021 00:00
Період дії договору: до 31.12.2021 00:00
Сума договору: 55 000.00 UAH без ПДВ
Оплачено: 55 000.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хлорантоін (1 кг) (47631 - засіб дезінфікуючий для медичних виробів)
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 220 кілограм
Період постачання до 20.12.2021
Місце постачання 87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахчіванджи, 57 На карті