-
Відкриті торги
-
КЕП
Агрохімічна продукція
Оголошено тендер
85 000.00
UAH
Номер:
52a6e05fcff445f2b6741450904d3832
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-02-16-000370-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Державна установа "Донецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" в особі Маріупольської міської філії Державної установи "Донецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38531956
-
Адреса:
87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахчіванджи, 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна установа "Донецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" в особі Маріупольської міської філії Державної установи "Донецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38531956
-
Адреса:
87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахчіванджи, 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
85 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Агрохімічна продукція
Примітки:
Внесення змін до річного плану згідно протоколу 13 від 16.02.2021 р.
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
24450000-3 Агрохімічна продукція
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
16.02.2021 09:05
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Хлорантоін (1 кг) (47631 - засіб дезінфікуючий для медичних виробів)
Кількість
220 кілограм
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума85 000.00 UAH