-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Друковані книги (Література для поповнення бібілотечного фонду )- ID: UA-2025-11-06-014188-a
- Дата створення : 06.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27030688
ДК 021:2015: 22110000-4 Друковані книгиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Друковані книги (Література для поповнення бібілотечного фонду )- ID: UA-2025-10-14-012639-a
- Дата створення : 14.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26750761
ДК 021:2015: 22110000-4 Друковані книгиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Друковані книги (Література для поповнення бібілотечного фонду)- ID: UA-2025-10-10-013168-a
- Дата створення : 10.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26719500
ДК 021:2015: 22110000-4 Друковані книгиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Друковані книги. Книги для поповнення бібліотечного фонду- ID: UA-2024-11-26-013756-a
- Дата створення : 26.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23406938
ДК 021:2015: 22110000-4 Друковані книгиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Друковані книги. Книги для поповнення бібліотечного фонду- ID: UA-2024-11-07-016310-a
- Дата створення : 07.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23175455
ДК 021:2015: 22110000-4 Друковані книгиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Придбання обладнання і предметів довгострокового користування (придбання книг для поповнен...×-
Придбання обладнання і предметів довгострокового користування (придбання книг для поповнення фондів бібліотеки).
- ID: UA-2023-11-22-018754-a
- Дата створення : 22.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19744328
ДК 021:2015: 22110000-4 Друковані книгиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Придбання обладнання і предметів довгострокового користування (придбання книг для поповнен...×-
Придбання обладнання і предметів довгострокового користування (придбання книг для поповнення фондів бібліотеки).
- ID: UA-2023-11-13-003035-a
- Дата створення : 13.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19602761
ДК 021:2015: 22110000-4 Друковані книгиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Придбання обладнання і предметів довгострокового користування (придбання книг для поповнен...×-
Придбання обладнання і предметів довгострокового користування (придбання книг для поповнення фондів бібліотеки).
- ID: UA-2023-11-09-011460-a
- Дата створення : 09.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19577730
ДК 021:2015: 22110000-4 Друковані книгиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бібліотечні книги- ID: UA-2021-12-15-023162-c
- Дата створення : 15.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13171731
ДК 021:2015: 22113000-5 Бібліотечні книгиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бібліотечні книги- ID: UA-2021-12-15-022967-c
- Дата створення : 15.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13171367
ДК 021:2015: 22113000-5 Бібліотечні книгиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бібліотечні книги- ID: UA-2021-12-15-022837-c
- Дата створення : 15.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13171139
ДК 021:2015: 22113000-5 Бібліотечні книгиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бібліотечні книги- ID: UA-2021-12-15-022627-c
- Дата створення : 15.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13170789
ДК 021:2015: 22113000-5 Бібліотечні книгиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бібліотечні книги- ID: UA-2020-10-30-007305-c
- Дата створення : 30.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6981184
Бердичівська міська централізована бібліотечна система ЄДРПОУ: 25923616ДК 021:2015: 22113000-5 Бібліотечні книгиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бібліотечні книги- ID: UA-2020-10-30-007214-c
- Дата створення : 30.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6981021
Бердичівська міська централізована бібліотечна система ЄДРПОУ: 25923616ДК 021:2015: 22113000-5 Бібліотечні книгиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бібліотечні книги- ID: UA-2020-10-30-007057-c
- Дата створення : 30.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6980724
Бердичівська міська централізована бібліотечна система ЄДРПОУ: 25923616ДК 021:2015: 22113000-5 Бібліотечні книгиЗавершена -