-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Друковані книги (Література для поповнення бібілотечного фонду )
Тендер Prozorro UA-2025-11-06-014188-a
Завершена
300 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
f9627de0fcb1431499f96658f9b2e0f5
Внутрішній номер закупівлі:
27030688
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-06-014188-a
Замовник:
Публічна бібліотека з філіями Бердичівської міської територіальної громади
×
-
Код ЄДРПОУ:
25923616
-
Адреса:
13300, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, Вул. Вінницька, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Ружанцева +380676829953 vopetruhina@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
22110000-4 Друковані книгиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.11.2025 16:12 - 11.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
06.11.2025 16:12 - 14.11.2025 00:00
Аукціон:
з 14.11.2025 12:27
Період кваліфікації:
14.11.2025 00:00 - 17.11.2025 16:56
Період завантаження договору:
23.11.2025 00:00 - 03.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴300 000.00 Друковані книги (Література для поповнення бібілотечного фонду )