-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Друковані книги (Література для поповнення бібілотечного фонду )
Оголошено тендер
300 000.00
UAH
Номер:
edf88237c3804e399ce386d010fba792
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-06-016101-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Публічна бібліотека з філіями Бердичівської міської територіальної громади
×
-
Код ЄДРПОУ:
25923616
-
Адреса:
13300, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, Вул. Вінницька, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Публічна бібліотека з філіями Бердичівської міської територіальної громади
×
-
Код ЄДРПОУ:
25923616
-
Адреса:
13300, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, Вул. Вінницька, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Друковані книги (Література для поповнення бібілотечного фонду )
Примітки:
Література для поповнення бібілотечного фонду
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
22110000-4 Друковані книги
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
06.11.2025 15:25
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Рішення «Про внесення змін до рішення Бердичівської міської ради від 21.12.2023 №1189 «Про Комплексну цільову програму розвитку галузі культури Бердичівської міської територіальної громади на 2024-2026 роки» зі змінами» підпункт 1.2. пункту 1. https://doc.berdychiv.com.ua/document?category=2&number=2117
-
Дата публікації:
06.11.2025 15:39
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Книги
Кількість
911 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписСпеціальний фонд «Бюджет розвитку»
Код класифікації видатківТПКВКМБ:4030 - Забезпечення діяльності бібліотек
Адміністративно-територіальна класифікаціяБердичів
Сума300 000.00 UAH