-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Придбання обладнання і предметів довгострокового користування (придбання книг для поповнення фондів бібліотеки).
Тендер Prozorro UA-2023-11-13-003035-a
Друковані книги
Завершена
500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
Номер:
81accf382ee9471c8df68520fb3073d9
Внутрішній номер закупівлі:
19602761
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-13-003035-a
Замовник:
Публічна бібліотека з філіями Бердичівської міської територіальної громади
×
-
Код ЄДРПОУ:
25923616
-
Адреса:
13300, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, Вул. Вінницька, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Ружанцева +380676829953 vopetruhina@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
22110000-4 Друковані книгиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
500 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.11.2023 10:41 - 18.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
13.11.2023 10:41 - 21.11.2023 00:00
Аукціон:
21.11.2023 11:26 - 21.11.2023 11:49
Період кваліфікації:
21.11.2023 11:49 - 23.11.2023 14:36
Період завантаження договору:
29.11.2023 00:00 - 09.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴500 000.00 Друковані книги (для поповнення фонду бібліотеки)