• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Придбання обладнання і предметів довгострокового користування (придбання книг для поповнення фондів бібліотеки).

Оголошено тендер

500 000.00 UAH
Номер: 26075aeb205e409aa2635d9c651c2142
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-11-13-000730-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Публічна бібліотека з філіями Бердичівської міської територіальної громади
Замовник: Публічна бібліотека з філіями Бердичівської міської територіальної громади
Очікувана вартість: 500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Придбання обладнання і предметів довгострокового користування (придбання книг для поповнення фондів бібліотеки).
Примітки: Закупівля проводиться відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» та з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (зі змінами та доповненнями) (п.10, п.24-п.54)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 22110000-4 Друковані книги
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 13.11.2023 10:05

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Друковані книги для поповнення фондів бібліотеки
Код ДК 021:2015: 22110000-4 Друковані книги
Кількість 2103 штуки
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти Спеціального фонду
Сума500 000.00 UAH