• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Друковані книги. Книги для поповнення бібліотечного фонду

Завершена

360 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 800.00 UAH
Номер: 59a613fe532241968067b3d894b0e232
Внутрішній номер закупівлі: 23175455
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-11-07-016310-a   
Замовник: Публічна бібліотека з філіями Бердичівської міської територіальної громади
Контактна особа: Тетяна Ружанцева +380676829953 vopetruhina@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 22110000-4 Друковані книгиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 360 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 07.11.2024 19:54 - 12.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 07.11.2024 19:54 - 15.11.2024 00:00
Аукціон: 15.11.2024 14:45 - 15.11.2024 15:08
Період кваліфікації: 15.11.2024 15:08 - 20.11.2024 15:22
Період завантаження договору: 26.11.2024 00:00 - 06.12.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴360 000.00 Друковані книги. Книги для поповнення бібліотечного фонду