-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Друковані книги. Книги для поповнення бібліотечного фонду
Оголошено тендер
360 000.00
UAH
Номер:
815f7e61a5dd44dab1e3a52d1925bcee
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-11-07-012697-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Публічна бібліотека з філіями Бердичівської міської територіальної громади
×
-
Код ЄДРПОУ:
25923616
-
Адреса:
13300, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, Вул. Вінницька, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Публічна бібліотека з філіями Бердичівської міської територіальної громади
×
-
Код ЄДРПОУ:
25923616
-
Адреса:
13300, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, Вул. Вінницька, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
360 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Друковані книги. Книги для поповнення бібліотечного фонду
Примітки:
Книги для поповнення бібліотечного фонду
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
22110000-4 Друковані книги
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
07.11.2024 14:36
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Друковані книги. Книги для поповнення бібліотечного фонду
Кількість
1265 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписКошти Спеціального фонду
Сума360 000.00 UAH