-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Друковані книги. Книги для поповнення бібліотечного фонду
Тендер Prozorro UA-2024-11-26-013756-a
Друковані книги. Книги для поповнення бібліотечного фонду
Завершена
87 300.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 873.00 UAH
мін. крок: 1% або 873.00 UAH
Номер:
f87b5f06e7e5495e8839ba06cd11e44b
Внутрішній номер закупівлі:
23406938
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-26-013756-a
Замовник:
Публічна бібліотека з філіями Бердичівської міської територіальної громади
×
-
Код ЄДРПОУ:
25923616
-
Адреса:
13300, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, Вул. Вінницька, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Ружанцева +380676829953 vopetruhina@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
22110000-4 Друковані книгиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
87 300.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.11.2024 15:22 - 01.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
26.11.2024 15:22 - 04.12.2024 00:00
Аукціон:
04.12.2024 12:17 - 04.12.2024 12:40
Період кваліфікації:
04.12.2024 12:40 - 04.12.2024 16:02
Період завантаження договору:
10.12.2024 00:00 - 20.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴87 300.00 Друковані книги