-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Друковані книги (Література для поповнення бібілотечного фонду)
Тендер Prozorro UA-2025-10-10-013168-a
Друковані книги (Література для поповнення бібілотечного фонду)
Торги відмінено
300 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
c27c0b2dbc7f410d970c48d857774858
Внутрішній номер закупівлі:
26719500
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-10-013168-a
Замовник:
Публічна бібліотека з філіями Бердичівської міської територіальної громади
×
-
Код ЄДРПОУ:
25923616
-
Адреса:
13300, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, Вул. Вінницька, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Ружанцева +380676829953 vopetruhina@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
22110000-4 Друковані книгиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.10.2025 17:07 - 17.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
10.10.2025 17:07 - 20.10.2025 10:00
Аукціон:
з 21.10.2025 15:47
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
46fe500cc4b649f98b4bc4f03a9d7389
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
виявлено помилку у кількості предмета закупівлі, що потребує внесення змін до річного плану закупівель та повторного оголошення процедури
Період оскарження:
14.10.2025 13:52 - 25.10.2025 00:00
Дата опублікування:
14.10.2025 13:52
Дата виконання:
25.10.2025 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴300 000.00 Друковані книги