-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Придбання обладнання і предметів довгострокового користування (придбання книг для поповнення фондів бібліотеки).
Тендер Prozorro UA-2023-11-09-011460-a
Друковані книги (поповнення фондів бібліотеки)
Торги відмінено
500 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
48541d7248984ea392a0867e20e5f6a8
Внутрішній номер закупівлі:
19577730
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-09-011460-a
Замовник:
Публічна бібліотека з філіями Бердичівської міської територіальної громади
×
-
Код ЄДРПОУ:
25923616
-
Адреса:
13300, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, Вул. Вінницька, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Ружанцева +380676829953 vopetruhina@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
22110000-4 Друковані книгиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
500 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
09.11.2023 15:05 - 18.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
09.11.2023 15:05 - 21.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
838347bc65ee4e3c8e1faaa18958b187
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
При створенні закупівлі в плані закупівлі не було поновлено кількість примірників предмету закупівлі, яка неодноразово редагувалася. Відповідно, кількість предмету вказана на майданчику відрізнялася від тієї, яка була вказана в тендернеій документації. У зв’язку із відсутністю механізму усунення таких порушень було прийнято рішення про відміну торгів і створення нового плану і, відповідно створення нових торгів з особливостями за даним предметом закупівлі. З огляду на зазначене є підстави для прийняття р
Період оскарження:
13.11.2023 10:02 - 24.11.2023 00:00
Дата опублікування:
13.11.2023 10:02
Дата виконання:
24.11.2023 00:04
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴500 000.00 Друковані книги