-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Придбання обладнання і предметів довгострокового користування (придбання книг для поповнення фондів бібліотеки).
Оголошено тендер
500 000.00
UAH
Номер:
5d4e3d09b70046e1a9037942e13b5fad
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-10-31-000908-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Публічна бібліотека з філіями Бердичівської міської територіальної громади
×
-
Код ЄДРПОУ:
25923616
-
Адреса:
13300, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, Вул. Вінницька, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Публічна бібліотека з філіями Бердичівської міської територіальної громади
×
-
Код ЄДРПОУ:
25923616
-
Адреса:
13300, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, Вул. Вінницька, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Придбання обладнання і предметів довгострокового користування (придбання книг для поповнення фондів бібліотеки).
Примітки:
Закупівля проводиться відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» та з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (зі змінами та доповненнями) (п.10, п.24-п.54)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
22110000-4 Друковані книги
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
31.10.2023 10:32
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Друковані книги для поповнення фондів бібліотеки
Кількість
1600 штуки
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти Спеціального фонду
Сума500 000.00 UAH