-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Придбання обладнання і предметів довгострокового користування (придбання книг для поповнення фондів бібліотеки).
Тендер Prozorro UA-2023-11-22-018754-a
Завершена
40 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 400.00 UAH
мін. крок: 1% або 400.00 UAH
Номер:
c07167f223a34ea5810aa797a4a688f9
Внутрішній номер закупівлі:
19744328
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-22-018754-a
Замовник:
Публічна бібліотека з філіями Бердичівської міської територіальної громади
×
-
Код ЄДРПОУ:
25923616
-
Адреса:
13300, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, Вул. Вінницька, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Ружанцева +380676829953 vopetruhina@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
22110000-4 Друковані книгиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
40 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.11.2023 20:41 - 27.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
22.11.2023 20:41 - 30.11.2023 00:00
Аукціон:
30.11.2023 11:55 - 30.11.2023 12:18
Період кваліфікації:
30.11.2023 12:18 - 01.12.2023 10:18
Період завантаження договору:
07.12.2023 00:00 - 17.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴40 000.00 Книги для поповнення фондів бібліотеки