x
 
Обрати
14210000-6 - Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    • Закупівля без використання електронної системи
    • КЕП
    • Без аукціону
    пісок просіяний
    • ID: UA-2026-09-03-013397-a
    • Дата створення : 03.09.26
    • Внутрішній номер закупівлі: 30286776
    Сколівське КП ВКГ ЄДРПОУ: 22390774
    ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
    Завершена

    90 000.00 UAH з ПДВ
    • Закупівля без використання електронної системи
    • КЕП
    • Без аукціону
    щебінь фракційний
    • ID: UA-2026-04-16-003794-a
    • Дата створення : 16.04.26
    • Внутрішній номер закупівлі: 28932706
    Сколівське КП ВКГ ЄДРПОУ: 22390774
    ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
    Завершена

    976 000.00 UAH з ПДВ
    • Відкриті торги з особливостями
    • КЕП
    щебінь фракційний
    • ID: UA-2026-03-20-004566-a
    • Дата створення : 20.03.26
    • Внутрішній номер закупівлі: 28673452
    Сколівське КП ВКГ ЄДРПОУ: 22390774
    ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
    Торги не відбулися

    1 000 000.00 UAH з ПДВ
    Торги не відбулися
    • Відкриті торги з особливостями
    • КЕП
    щебінь фракційний
    • ID: UA-2026-03-06-006349-a
    • Дата створення : 06.03.26
    • Внутрішній номер закупівлі: 28526311
    Сколівське КП ВКГ ЄДРПОУ: 22390774
    ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
    Торги не відбулися

    1 000 000.00 UAH з ПДВ
    Торги не відбулися
    • Закупівля без використання електронної системи
    • КЕП
    • Без аукціону
    пісок сіяний
    • ID: UA-2025-09-29-001243-a
    • Дата створення : 29.09.25
    • Внутрішній номер закупівлі: 26579428
    Сколівське КП ВКГ ЄДРПОУ: 22390774
    ДК 021:2015: 14211000-3 Пісок
    Завершена

    30 000.00 UAH з ПДВ
    • Закупівля без використання електронної системи
    • КЕП
    • Без аукціону
    пісок сіяний
    • ID: UA-2025-09-10-003179-a
    • Дата створення : 10.09.25
    • Внутрішній номер закупівлі: 26384469
    Сколівське КП ВКГ ЄДРПОУ: 22390774
    ДК 021:2015: 14211000-3 Пісок
    Завершена

    36 000.00 UAH з ПДВ
    • Закупівля без використання електронної системи
    • КЕП
    • Без аукціону
    щебінь фракційний
    • ID: UA-2025-07-16-008707-a
    • Дата створення : 16.07.25
    • Внутрішній номер закупівлі: 25896879
    Сколівське КП ВКГ ЄДРПОУ: 22390774
    ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
    Завершена

    935 000.00 UAH з ПДВ
    • Відкриті торги з особливостями
    • КЕП
    щебінь фракційний
    • ID: UA-2025-06-12-012682-a
    • Дата створення : 12.06.25
    • Внутрішній номер закупівлі: 25591247
    Сколівське КП ВКГ ЄДРПОУ: 22390774
    ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
    Торги не відбулися

    1 000 000.00 UAH з ПДВ
    Торги не відбулися
    • Закупівля без використання електронної системи
    • КЕП
    • Без аукціону
    щебінь фракційний
    • ID: UA-2025-04-04-010755-a
    • Дата створення : 04.04.25
    • Внутрішній номер закупівлі: 24925318
    Сколівське КП ВКГ ЄДРПОУ: 22390774
    ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
    Завершена

    698 500.00 UAH з ПДВ
    • Відкриті торги з особливостями
    • КЕП
    щебінь фракційний
    • ID: UA-2025-03-04-013595-a
    • Дата створення : 04.03.25
    • Внутрішній номер закупівлі: 24609224
    Сколівське КП ВКГ ЄДРПОУ: 22390774
    ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
    Торги не відбулися

    700 000.00 UAH з ПДВ
    Торги не відбулися
    • Закупівля без використання електронної системи
    • КЕП
    • Без аукціону
    щебінь фракційний
    • ID: UA-2024-09-12-003854-a
    • Дата створення : 12.09.24
    • Внутрішній номер закупівлі: 22564594
    Сколівське КП ВКГ ЄДРПОУ: 22390774
    ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
    Завершена

    500 000.00 UAH з ПДВ
    • Відкриті торги з особливостями
    • КЕП
    щебінь фракційний
    • ID: UA-2024-08-12-001687-a
    • Дата створення : 12.08.24
    • Внутрішній номер закупівлі: 22284308
    Сколівське КП ВКГ ЄДРПОУ: 22390774
    ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
    Торги не відбулися

    500 000.00 UAH з ПДВ
    Торги не відбулися
    • Закупівля без використання електронної системи
    • КЕП
    • Без аукціону
    щебінь фракційний
    • ID: UA-2024-06-10-012068-a
    • Дата створення : 10.06.24
    • Внутрішній номер закупівлі: 21791607
    Сколівське КП ВКГ ЄДРПОУ: 22390774
    ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
    Завершена

    500 000.00 UAH з ПДВ
    • Відкриті торги з особливостями
    • КЕП
    щебінь фракційний
    • ID: UA-2024-05-15-005452-a
    • Дата створення : 15.05.24
    • Внутрішній номер закупівлі: 21561935
    Сколівське КП ВКГ ЄДРПОУ: 22390774
    ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
    Торги не відбулися

    500 000.00 UAH з ПДВ
    Торги не відбулися
    • Закупівля без використання електронної системи
    • КЕП
    • Без аукціону
    щебінь фракційний
    • ID: UA-2023-12-04-015445-a
    • Дата створення : 04.12.23
    • Внутрішній номер закупівлі: 19889395
    Сколівське КП ВКГ ЄДРПОУ: 22390774
    ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
    Завершена

    535 000.00 UAH з ПДВ