-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
щебінь фракційний
Тендер Prozorro UA-2026-04-16-003794-a
Завершена
976 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
5ec24c8f8be643e8a823f501de552147
Внутрішній номер закупівлі:
28932706
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-16-003794-a
Замовник:
Сколівське КП ВКГ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22390774
-
Адреса:
82600, Україна, Львівська область, Сколівський район, м.Сколе,майдан Незалежності,10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Норичка Оксана Володимирівна +380325121061 skolevkg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
976 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
щебінь фракційний
Кількість
1600 тонна
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПАТ "Сколівське кар'єроуправління"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327227
-
Контактна особа:
Павелець Олександр Ярославович 0676793825
-
Адреса:
82634, Україна, Львівська область, село Гребенів, вул. Шевченка, 44
Ціна пропозиції
976 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.04.2026 11:14
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
9d56db6889b4494aae9027942394d104
Ідентифікатор договору:
UA-2026-04-16-003794-a-c1
Постачальник:
ПАТ "Сколівське кар'єроуправління"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327227
-
Адреса:
82634, Україна, Львівська область, село Гребенів, вул. Шевченка, 44
Номер договору:
96
Сума договору:
976 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
813 333.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
13.04.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
13.04.2026 00:00
Статус:
Підписаний