• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

щебінь фракційний

Торги не відбулися

1 000 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 055995cb3b8445c0879894ffd5c65daf
Внутрішній номер закупівлі: 28673452
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-20-004566-a   
Замовник: Сколівське КП ВКГ
Контактна особа: Норичка Оксана Володимирівна +380325121061 skolevkg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 000 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 20.03.2026 11:24 - 25.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 20.03.2026 11:24 - 28.03.2026 11:24
Аукціон: з 30.03.2026 11:08

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 000 000.00 щебінь франційний