• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

щебінь фракційний

Завершена

698 500.00 UAH з ПДВ
Номер: 915957181d334aac825d17fa1d82049c
Внутрішній номер закупівлі: 24925318
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-04-04-010755-a   
Замовник: Сколівське КП ВКГ
Контактна особа: Норичка Оксана Володимирівна +380325121061 skolevkg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2025-03-04-013595-a
Очікувана вартість: 698 500.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
щебінь фракційний
Код ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
Кількість 1270 тонна
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 82600, Україна, Львівська область, місто Сколе, майдан Незалежності,10 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПАТ "Сколівське Кар'єроупрпавління₴
Ціна пропозиції 698 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.04.2025 15:48
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 49469b79e3d74d6cbf59b3aea34e7d32
Ідентифікатор договору: UA-2025-04-04-010755-a-b1
Постачальник: ПАТ "Сколівське Кар'єроупрпавління₴
Номер договору: 98
Сума договору: 698 500.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 582 083.33 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.04.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання: 01.04.2025 00:00
Статус:
Виконаний
PDF
договір 98.PDF
PDF
протокол 35 _ обгрунтування.PDF
pdf
накладні щебінь.pdf
p7s
sign.p7s