-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
щебінь фракційний
Тендер Prozorro UA-2024-05-15-005452-a
Торги не відбулися
500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
Номер:
ad962d7042c04538a5d3806f3bdc226c
Внутрішній номер закупівлі:
21561935
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-05-15-005452-a
Замовник:
Сколівське КП ВКГ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22390774
-
Адреса:
82600, Україна, Львівська область, Сколівський район, м.Сколе,майдан Незалежності,10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Норичка Оксана Володимирівна +380325121061 skolevkg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
500 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.05.2024 12:19 - 20.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
15.05.2024 12:19 - 23.05.2024 12:24
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴500 000.00 щебінь фракційний