• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

щебінь фракційний

Оголошено тендер

500 000.00 UAH
Номер: c0fd64630e784da1918962d3108529d1
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-05-15-006701-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Сколівське КП ВКГ
Замовник: Сколівське КП ВКГ
Очікувана вартість: 500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: щебінь фракційний
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 15.05.2024 12:05

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
щебінь фракційний
Код ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
Кількість 900 тонна
Період постачання до 31.12.2024

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума500 000.00 UAH