-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
щебінь фракційний
Тендер Prozorro UA-2025-06-12-012682-a
Торги не відбулися
1 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
Номер:
0abc055cc3a6498e803327dfa8347dc5
Внутрішній номер закупівлі:
25591247
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-12-012682-a
Замовник:
Сколівське КП ВКГ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22390774
-
Адреса:
82600, Україна, Львівська область, Сколівський район, м.Сколе,майдан Незалежності,10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Норичка Оксана Володимирівна +380325121061 skolevkg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 000 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.06.2025 17:30 - 17.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
12.06.2025 17:30 - 20.06.2025 17:32
Аукціон:
з 23.06.2025 14:48
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 000 000.00 щебінь фракційний