-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
щебінь фракційний
Тендер Prozorro UA-2025-06-12-012682-a
Торги не відбулися
1 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
Період уточнення:
12.06.2025 17:30 - 17.06.2025 00:00
Відповідь надана
Технічні вимоги
Номер:
da187b13469e45629eb7b790b1db0047
Дата опублікування:
13.06.2025 12:09
Опис:
Добрий день.
У додатку №1 не вказана фракція щебня.
Яку фракцію ви розглядаєте?
Відповідь:
Щебінь фракції 10-20, 20-40
Дата відповіді:
13.06.2025 15:55