-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
щебінь фракційний
Тендер Prozorro UA-2026-03-06-006349-a
Торги не відбулися
1 000 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
d1ac6ff26e9944f99f9f36eb94596101
Внутрішній номер закупівлі:
28526311
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-06-006349-a
Замовник:
Сколівське КП ВКГ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22390774
-
Адреса:
82600, Україна, Львівська область, Сколівський район, м.Сколе,майдан Незалежності,10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Норичка Оксана Володимирівна +380325121061 skolevkg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 000 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.03.2026 12:49 - 12.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.03.2026 12:49 - 15.03.2026 12:50
Аукціон:
з 16.03.2026 12:16
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 000 000.00 щебінь фракційний