-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
щебінь фракційний
Тендер Prozorro UA-2026-03-06-006349-a
Торги не відбулися
1 000 000.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.03.2026 12:49 - 12.03.2026 00:00
Відповідь надана
Технічні характеристики
Номер:
f0223c89dc794becb784eaee87611cc3
Дата опублікування:
10.03.2026 12:24
Опис:
Шановний Замовнику. Повідомляємо, що посилання на ДСТУ Б В.2.7-75-98 «Будівельні матеріали. Щебінь та гравій щільні природні для будівельних матеріалів, виробів, конструкцій та робіт. Технічні умови» у тендерній документації є некоректним. Згідно з офіційними даними національного органу стандартизації (ДП «УкрНДНЦ»), зазначений стандарт втратив чинність з 01.01.2026 (скасовано Наказом від 29.08.2025 № 234). На сьогодні застосування вимог цього стандарту неможливе, оскільки він є недіючим. Просимо привести тендерну документацію у відповідність до чинного законодавства та замінити посилання на актуальний нормативний документ (або виключити його, якщо вимога вже не є обов’язковою). Прохання розглянути це питання та внести відповідні зміни до тендерної документації в найкоротші терміни, щоб уникнути подальших непорозумінь під час оцінки пропозицій та виконання робіт.
Відповідь:
Внесено зміни до тендерної документації
Дата відповіді:
10.03.2026 14:47