-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
щебінь фракційний
Тендер Prozorro UA-2025-07-16-008707-a
Завершена
935 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
a4e27ba774a545ebae06aca1fb40b191
Внутрішній номер закупівлі:
25896879
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-16-008707-a
Замовник:
Сколівське КП ВКГ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22390774
-
Адреса:
82600, Україна, Львівська область, Сколівський район, м.Сколе,майдан Незалежності,10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Норичка Оксана Володимирівна +380325121061 skolevkg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-06-12-012682-а
Очікувана вартість:
935 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
щебінь фракційний
Кількість
1700 тонна
Період постачання
до 31.12.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПАТ "Сколівське Кар'єроуправління₴
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327227
-
Контактна особа:
Павелець Олександр Ярославович 0676793825
-
Адреса:
82634, Україна, Львівська область, село Гребенів, вул. Шевченка, 44
Ціна пропозиції
935 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.07.2025 16:12
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
0b5729c220594e71a0135ed029e2ac55
Ідентифікатор договору:
UA-2025-07-16-008707-a-c1
Постачальник:
ПАТ "Сколівське Кар'єроуправління₴
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327227
-
Адреса:
82634, Україна, Львівська область, село Гребенів, вул. Шевченка, 44
Номер договору:
150
Сума договору:
935 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
782 166.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
16.07.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання:
16.07.2025 00:00
Статус:
Виконаний