-
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
09310000-5 «Електрична енергія»- ID: UA-2022-12-28-002298-a
- Дата створення : 28.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16482530
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
- 1
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
09310000-5 «Електрична енергія»- ID: UA-2021-12-28-006887-b
- Дата створення : 28.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13481770
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
- 4
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
ДК 021:2015 – 09310000-5 «Електрична енергія»- ID: UA-2021-11-16-005004-c
- Дата створення : 16.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12510232
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
- 4
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 – 09310000-5 «Електрична енергія»- ID: UA-2021-08-03-003227-a
- Дата створення : 03.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10957718
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
- 1
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2021-02-02-005495-a
- Дата створення : 02.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8386812
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
- 2
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2020-12-09-002723-b
- Дата створення : 09.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7639331
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
- 1
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2020-11-06-003478-a
- Дата створення : 06.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7096618
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2020-03-30-001444-b
- Дата створення : 30.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4729043
КП "Миргородводоканал" ЄДРПОУ: 03362560ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2020-01-30-000844-a
- Дата створення : 30.01.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4396901
КП "Миргородводоканал" ЄДРПОУ: 03362560ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2020-01-30-001095-c
- Дата створення : 30.01.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4396413
КП "Миргородводоканал" ЄДРПОУ: 03362560ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2019-02-22-000399-b
- Дата створення : 22.02.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3041661
ОКВПВКГ "Миргородводоканал" ЄДРПОУ: 03362560ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2018-12-07-003942-c
- Дата створення : 07.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2796610
ОКВПВКГ "Миргородводоканал" ЄДРПОУ: 03362560ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2018-11-20-000320-a
- Дата створення : 20.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2678474
ОКВПВКГ "Миргородводоканал" ЄДРПОУ: 03362560ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Енергія електрична (електрична енергія)- ID: UA-2017-12-14-002668-b
- Дата створення : 26.12.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1513502
ОКВПВКГ "Миргородводоканал" ЄДРПОУ: 03362560ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Енергія електрична (електрична енергія)- ID: UA-2016-12-16-000322-c
- Дата створення : 29.12.16
- Внутрішній номер закупівлі: 455860
ОКВПВКГ "Миргородводоканал" ЄДРПОУ: 03362560ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -