• Відкриті торги
  • Мультилотова
  • КЕП

Електрична енергія

Торги не відбулися

4 200 400.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 2 021.60 UAH
Номер: c82cfa57f184442a90e825b987e3edf8
Внутрішній номер закупівлі: 2678474
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-11-20-000320-a   
Замовник: ОКВПВКГ "Миргородводоканал"
Контактна особа: Тимошенко Віта Володимирівна +380535544044 mirvod2015reserv@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 4 200 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 20.11.2018 12:02 - 26.11.2018 12:06
Період прийому пропозицій: 20.11.2018 12:02 - 06.12.2018 12:06

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴3 796 080.00 Електрична енергія
  • Лот №2 ₴404 320.00 Електрична енергія