-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2020-11-06-003478-a
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - українська. Документи, які не готуються учасником та представлені в складі тендерної пропозиції, можуть бути надані українською мовою. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ на іншій мові ніж українська, учасник надає переклад цього документа. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник., вид та умови надання забезпечення тендерної пропозиції – не вимагається.
Торги не відбулися
10 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 200 000.00 UAH
мін. крок: 2% або 200 000.00 UAH
Номер:
e3d03c66a29b4baab54c554ea716ed61
Внутрішній номер закупівлі:
7096618
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-06-003478-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Миргородводоканал" Миргородської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03362560
-
Додаткова контактна особа:
Нейковська Ольга +380535543071 mirvod@ukr.net
-
Адреса:
37604, Україна, Полтавська область, місто Миргород, вул. Шишацька 82
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Нейковська Ольга Вікторівна +380535544044 mirvod@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
10 000 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
200 000.00 UAH
Період уточнення:
06.11.2020 18:30 - 29.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
06.11.2020 18:30 - 09.12.2020 00:00
Період прекваліфікації:
з 09.12.2020 00:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
3624850 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ЕНЕРГОГЕНЕРАЦІЯ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43496070
-
Контактна особа:
Мошківська Наталія Антонівна +380507396223 e.generation@ukr.net https://e-generation.com.ua
-
Адреса:
03113, Україна, м. Київ, Київська область, проспект Перемоги, будинок 62, корпус Б
Початкова пропозиція
9 424 610.00 UAH з ПДВ /
9 424 610.00 UAH з ПДВ
9 424 610.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Очікує рішення
Документи
3
Скарги
0