-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2020-11-06-003478-a
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - українська. Документи, які не готуються учасником та представлені в складі тендерної пропозиції, можуть бути надані українською мовою. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ на іншій мові ніж українська, учасник надає переклад цього документа. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник., вид та умови надання забезпечення тендерної пропозиції – не вимагається.
Торги не відбулися
10 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 200 000.00 UAH
мін. крок: 2% або 200 000.00 UAH
Період уточнення:
06.11.2020 18:30 - 29.11.2020 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим