-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
10 000 000.00
UAH
Номер:
ff306bfed2eb4f898e4fd3f56d5d2d10
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-11-06-004410-b
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Миргородводоканал" Миргородської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03362560
-
Адреса:
37604, Україна, Полтавська область, місто Миргород, вул. Шишацька 82
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне підприємство "Миргородводоканал" Миргородської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03362560
-
Адреса:
37604, Україна, Полтавська область, місто Миргород, вул. Шишацька 82
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
10 000 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Примітки:
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - українська. Документи, які не готуються учасником та представлені в складі тендерної пропозиції, можуть бути надані українською мовою. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ на іншій мові ніж українська, учасник надає переклад цього документа. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник.Розмір, вид та умови надання забезпечення тендерної пропозиції – не вимагається.
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування:
06.11.2020 14:48
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія
Кількість
3624850 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума10 000 000.00 UAH