• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону
  • 1

09310000-5 «Електрична енергія»

Враховуючи введення військового стану у зв’язку із широкомасштабним вторгненням в Україну збройних сил російської федерації, керуючись Указом Президента України від 24.02.2022 № 64 «Про введення воєнного стану в Україні» та Указом Президента України від 14.03.2022 № 133 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», Указом Президента України від 18.04.2022 р. № 259 "Про продовження строку дії воєнного стану в Україні", Указом Президента України від 17 травня 2022 року № 341/2022 "Про продовження строку дії воєнного стану в Україні", Указом Президента України від 12 серпня 2022 року № 573/2022 "Про продовження строку дії воєнного стану в Україні" та Указом Президента України від 07 листопада 2022 року 2022 "Про продовження строку дії воєнного стану в Україні". Законом України «Про критичну інфраструктуру» 1882-IX від 16.11.2021 Стаття 9. Сектори критичної інфраструктури 4. До життєво важливих функцій та/або послуг, порушення яких призводить до негативних наслідків для національної безпеки України, належать, зокрема: 3) водопостачання та водовідведення. Обґрунтування закупівлі із застосуванням виключення відповідно до підпункту 12 пункту 13 Особливостей затверджених Постановою № 1178 від 12.10.2022 року (далі - Особливості ), положеннями Особливостей передбачено, що придбання Замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. грн., послуг з поточного ремонту вартість яких становить або перевищує 200 тис. грн., робіт вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. грн., може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли здійснюється закупівля товарів, робіт і послуг для забезпечення функціонування об’єктів критичної інфраструктури. Приналежність комунального підприємства «Миргородводоканал» Миргородської міської ради до критичної інфраструктури підтверджується наказом від 07.09.2022 року № 167 «Про включення до секторального переліку об’єктів критичної інфраструктури комунальне підприємство «Миргородводоканал» Миргородської міської ради за типом основної послуги централізоване водопостачання, централізоване водовідведення.

Завершена

17 570 133.53 UAH з ПДВ
Номер: c18f64e5e5894ec3ab6f8fc59208e6fa
Внутрішній номер закупівлі: 16482530
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-12-28-002298-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Миргородводоканал" Миргородської міської ради
Контактна особа: Шульженко Оксана Віталіївна +380535544044 mirvod@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 17 570 133.53 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 3065930 Кіловат-година
Період постачання 01.01.2023 - 31.12.2023
Місце постачання Україна, Полтавська область, (Додаток 1, до Договору) На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "РТЕ ЮКРЕЙН"
Ціна пропозиції 17 570 133.53 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.12.2022 10:03
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 30602640cfc1423c8da786530deb3556
Ідентифікатор договору: UA-2022-12-28-002298-a-c1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "РТЕ ЮКРЕЙН"
Номер договору: 459/12/22
Сума договору: 17 570 133.53 UAH з ПДВ
Сума договору: 14 641 777.94 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Електрична енергія: 6.41000 UAH без ПДВ
Період дії договору: до 31.12.2023 23:59
Дата підписання: 28.12.2022 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір _459-12-22.pdf
pdf
Додаткова угода 1.pdf
pdf
ДОДАТКОВА УГОДА _2.pdf
pdf
додаткова угода 3.pdf
pdf
додаткова угода 4.pdf
pdf
дод.угода 5.pdf
pdf
Додаткова угода 7.pdf
pdf
Додпткова угода _8.pdf
pdf
Додаткова угода 9.pdf
p7s
sign.p7s