-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2018-12-07-003942-c
Торги не відбулися
4 200 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 0.50 UAH
мін. крок: 0% або 0.50 UAH
Номер:
1c62e4fda7004945b09ab883db630a7a
Внутрішній номер закупівлі:
2796610
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-07-003942-c
Замовник:
ОКВПВКГ "Миргородводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03362560
-
Адреса:
37604, Україна, Полтавська область, місто Миргород, вул. Шишацька 82
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Тимошенко Віта Володимирівна +380535544044 mirvod2015reserv@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
4 200 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.12.2018 15:29 - 14.12.2018 15:33
Період прийому пропозицій:
07.12.2018 15:29 - 24.12.2018 15:33
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴3 796 080.00 Електрична енергія
- Лот №2 ₴404 320.00 Електрична енергія