-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
- 1
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-02-02-005495-a
Завершена
10 000 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
63978ac28fec4dd1bf31f0106660f63f
Внутрішній номер закупівлі:
8386812
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-02-005495-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Миргородводоканал" Миргородської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03362560
-
Адреса:
37604, Україна, Полтавська область, місто Миргород, вул. Шишацька 82
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Нейковська Ольга Вікторівна +380535544044 mirvod@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Згідно пункту 1 частини другої статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі, якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Процедури відкритих торгів з публікацією англійською мовою (ID: UA-2020-11-06-003478-a; UA-2020-12-09-002723-b) за предметом закупівлі згідно національного класифікатора України ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник: 09310000-5 Електрична енергія (Електрична енергія) були відмінені відповідно до статті 32 Закону України «Про публічні закупівлі», якою передбачено, що тендер автоматично відміняється електронною системою закупівель у разі подання для участі у відкритих торгах менше двох тендерних пропозицій.
Очікувана вартість:
10 000 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
3624850 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ"
Оскарження: 18.02.2021 16:52 - 01.03.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
422238016013
-
Контактна особа:
Лелюк Станіслав Євгенович (0532) 648-277
-
Адреса:
36022, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Панянка, 65 Б
Оскарження: 18.02.2021 16:52 - 01.03.2021 00:00
Ціна пропозиції
10 000 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.02.2021 16:52
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
5b0adb80d7004cbc84b03d2ff1382d55
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-02-005495-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
422238016013
-
Контактна особа:
Лелюк Станіслав Євгенович (0532) 648-277
-
Адреса:
36022, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Панянка, 65 Б
Номер договору:
116/02/21
Сума договору:
10 000 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
8 333 333.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
12.03.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
12.03.2021 00:00
Статус:
Підписаний