• Переговорна процедура (скорочена)
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону
  • 1

09310000-5 «Електрична енергія»

Завершена

2 156 760.00 UAH з ПДВ
Номер: ce4b9976f5af4dc4ad67a8624c42bde0
Внутрішній номер закупівлі: 13481770
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-12-28-006887-b   
Замовник: Комунальне підприємство "Миргородводоканал" Миргородської міської ради
Контактна особа: Шульженко Оксана Віталіївна +380535544044 mirvod@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Оскарження прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника щодо триваючого тендера
Обґрунтування умови застосування: що у зв’язку з призупиненням процедури закупівлі відкритих торгів з публікацією англійською мовою (Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-11-16-005004-c) згідно ст. 40 п.2 ч.3. якщо у замовника виникла нагальна потреба здійснити закупівлю у разі: оскарження прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника щодо триваючого тендера після розгляду/оцінки тендерних пропозицій учасників, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків від очікуваної вартості тендера, що оскаржується.
Очікувана вартість: 2 156 760.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 399400 Кіловат-година
Період постачання 01.01.2022 - 31.01.2022
Місце постачання 37604, Україна, Полтавська область, згідно об'єктів, Замовника На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариством з обмеженою відповідальністю «ГАЗ.УА»

Оскарження: 28.12.2021 17:21 - 03.01.2022 00:00
Ціна пропозиції 2 156 760.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.12.2021 17:21
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: fe13a300661a4a138a30252f39e3296b
Ідентифікатор договору: UA-2021-12-28-006887-b-a1
Постачальник: Товариством з обмеженою відповідальністю «ГАЗ.УА»
Номер договору: 15/01/22
Сума договору: 2 156 760.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 1 797 300.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Електрична енергія: 5.30000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 10.01.2022 00:00 - 31.01.2022 23:59
Дата підписання: 10.01.2022 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір 15-01-22.pdf
p7s
sign.p7s