-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
- 2
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2020-12-09-002723-b
Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою. Тендерна пропозиція складається українською мовою. У разі надання учасником будь-якої інформації або документів іноземною мовою, вони повинні бути перекладені українською. Переклад з іноземної мови має бути зроблений перекладачем, справжність підпису якого засвідчує нотаріус; або подається переклад документа, вірність такого перекладу засвідчується нотаріально. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою. Розмір, вид та умови надання забезпечення тендерної пропозиції – не вимагається.
Торги не відбулися
10 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 200 000.00 UAH
мін. крок: 2% або 200 000.00 UAH
Номер:
da2e86620a514f3cbc7f2f1f1a6cf74c
Внутрішній номер закупівлі:
7639331
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-09-002723-b
Замовник:
Комунальне підприємство "Миргородводоканал" Миргородської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03362560
-
Додаткова контактна особа:
Нейковська Ольга Вікторівна +380535543071 neyola@ukr.net
-
Адреса:
37604, Україна, Полтавська область, місто Миргород, вул. Шишацька 82
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Нейковська Ольга Вікторівна +380535544044 mirvod@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
10 000 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
200 000.00 UAH
Період уточнення:
09.12.2020 15:02 - 01.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
09.12.2020 15:02 - 11.01.2021 00:00
Період прекваліфікації:
з 11.01.2021 00:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
3624850 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021